RK73G1JTTD6042F
MFR.Part #
RK73G1JTTD6042F
JLCPCB Part #
C2578989
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS