RK73G1JTTD5902C
MFR.Part #
RK73G1JTTD5902C
JLCPCB Part #
C2582130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS