RK73H1JTTD6342D
MFR.Part #
RK73H1JTTD6342D
JLCPCB Part #
C2576746
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS