RN731JTTD1892D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1892D100
JLCPCB Part #
C3961145
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS