RK73G1JTTD4872F
MFR.Part #
RK73G1JTTD4872F
JLCPCB Part #
C2578988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS