RK73G1JTTD4643F
MFR.Part #
RK73G1JTTD4643F
JLCPCB Part #
C4224211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS