RN732BTTD2260A05
MFR.Part #
RN732BTTD2260A05
JLCPCB Part #
C4340498
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS