SG73S2ERTTD9311D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD9311D
JLCPCB Part #
C5917338
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS