RK73G1JTTD2673D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2673D
JLCPCB Part #
C3961710
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS