RN73H2ETTD15R2C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R2C50
JLCPCB Part #
C4076102
Description
-55℃~+155℃ 15.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS