RN731JTTD1602F50
MFR.Part #
RN731JTTD1602F50
JLCPCB Part #
C4064719
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS