RK73G1JTTD2151D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2151D
JLCPCB Part #
C2580149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS