RE0603FRE07162RL
MFR.Part #
RE0603FRE07162RL
JLCPCB Part #
C6966185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS