RK73G1JTTD1822D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1822D
JLCPCB Part #
C4086610
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS