RK73B2ATTD685G
MFR.Part #
RK73B2ATTD685G
JLCPCB Part #
C2575231
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS