RK73G1JTTD1580C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD1580C
JLCPCB Part #
C4553729
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS