RK73G1JTTD1540D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1540D
JLCPCB Part #
C2579579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS