RN73R1JTTD14R2F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD14R2F100
JLCPCB Part #
C2497015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.2Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS