RK73G1JTTD1502F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1502F
JLCPCB Part #
C830218
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS