RN732BTTD2401B10
MFR.Part #
RN732BTTD2401B10
JLCPCB Part #
C4138505
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS