RN732BTTD2670A05
MFR.Part #
RN732BTTD2670A05
JLCPCB Part #
C4218110
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS