RK73G1JTTD1213C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1213C
JLCPCB Part #
C2582079
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS