RK73G1JTTD1202D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1202D
JLCPCB Part #
C3917863
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS