RK73G1JTTD1131C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1131C
JLCPCB Part #
C2581022
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS