SR732ARTTD3R09F
MFR.Part #
SR732ARTTD3R09F
JLCPCB Part #
C6824283
Description
-55℃~+155℃ 3.09Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS