RK73G1JRTTD93R1F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD93R1F
JLCPCB Part #
C7339997
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS