RK73G1JRTTD9313C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD9313C
JLCPCB Part #
C6181546
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS