RK73G1JRTTD90R9D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD90R9D
JLCPCB Part #
C5851351
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS