RG1608N-1910-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-1910-B-T5
JLCPCB Part #
C1711133
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS