RK73G1JRTTD1653F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1653F
JLCPCB Part #
C6648447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS