RN732BTTD2321D50
MFR.Part #
RN732BTTD2321D50
JLCPCB Part #
C4147296
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS