RK73G1JRTTD6492D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6492D
JLCPCB Part #
C6974005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS