RK73G1JRTTD5362D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD5362D
JLCPCB Part #
C6388799
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS