RK73G1JRTTD3012C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD3012C
JLCPCB Part #
C7283832
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS