SG73P2ERTTD1101F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1101F
JLCPCB Part #
C6482859
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS