ERJ-H3EF1500V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1500V
JLCPCB Part #
C4127830
Description
-55℃~+175℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS