RK73G1JRTTD2491F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2491F
JLCPCB Part #
C7283811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS