RK73G1JRTTD2372D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2372D
JLCPCB Part #
C6973803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS