RK73G1JRTTD1800F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1800F
JLCPCB Part #
C5873821
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS