SG73P1JTTD135J
MFR.Part #
SG73P1JTTD135J
JLCPCB Part #
C4284318
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS