RK73G1JRTTD1502F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1502F
JLCPCB Part #
C5873798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS