RK73G1JRTTD1400C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1400C
JLCPCB Part #
C5725203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS