RN73H2ETTD51R0F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD51R0F25
JLCPCB Part #
C4150131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS