RK73G1HTTC6803D
MFR.Part #
RK73G1HTTC6803D
JLCPCB Part #
C4159267
Description
-55℃~+155℃ 50mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS