RN73R1JTTD9651F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD9651F10
JLCPCB Part #
C4273157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS