RN73R2ETTD2102F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2102F50
JLCPCB Part #
C2603991
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS