RR0306P-133-D
MFR.Part #
RR0306P-133-D
JLCPCB Part #
C2117644
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 15V 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS