RK73G1HTTC1601D
MFR.Part #
RK73G1HTTC1601D
JLCPCB Part #
C4302999
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS