RN73R2ETTD2370C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2370C50
JLCPCB Part #
C2608513
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS