RK73G1ETTP9310D
MFR.Part #
RK73G1ETTP9310D
JLCPCB Part #
C2580706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS